Aktualności

elektrosmieci

Zbiórka elektrośmieci

Zespół Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie zaprasza do ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI w ramach projektu ekoSzkoła i programu eko-PROFIT. Tylko do 28 września na boisku szkolnym przy schodach można zostawić urządzenia takie jak: lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, zmywarki, roboty kuchenne, czajniki, suszarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, silniki elektryczne, baterie, akumulatory i inne.

REGULAMIN zbiórki zużytych zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i baterii oraz promowania świadomości ekologicznej w społeczeństwie w ramach programu edukacyjnego eko-PROFIT (dalej „Projekt”)

podziekowanie

Zbiórka żywności

Uczniowie klasy 1TR z ramieniem Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w akcji zbiórki żywności w sklepie Biedronka w Gnieźnie. Wszelkiego dobra z okazji świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich!

🎄
IMG-20221118-WA0001

Finał IV edycji projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”

W środę, 16.11.2022 zwycięska grupa uczniów IV edycji projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” wraz z opiekunem, p. Agnieszką Schmidt -Hernacką oraz Dyrektorem Łukaszem Muciokiem wzięli udział w uroczystej Gali na Targach Poznańskich. Reprezentanci naszej szkoły zwyciężyli Ligę Angielską, która była jednym z wielu projektów Cyfrowej Szkoły. Gratulujemy!!! 🌻

Skip to content