Aktualności

podziekowanie

Zbiórka żywności

Uczniowie klasy 1TR z ramieniem Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w akcji zbiórki żywności w sklepie Biedronka w Gnieźnie. Wszelkiego dobra z okazji świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich!

🎄
IMG-20221118-WA0001

Finał IV edycji projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”

W środę, 16.11.2022 zwycięska grupa uczniów IV edycji projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” wraz z opiekunem, p. Agnieszką Schmidt -Hernacką oraz Dyrektorem Łukaszem Muciokiem wzięli udział w uroczystej Gali na Targach Poznańskich. Reprezentanci naszej szkoły zwyciężyli Ligę Angielską, która była jednym z wielu projektów Cyfrowej Szkoły. Gratulujemy!!! 🌻

lidl_talenciaki

Szkoły pełne talentów

Robisz zakupy w Lidlu i chcesz wesprzeć naszą szkołę w akcji “Szkoły pełne talentów”? Sprawdź poniżej, jak to zrobić w kilku prostych krokach : 

  1. Zrób zakupy za min. 50 zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub owoc.
  2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.
  3. Przekaż TALENCIAKA naszej szkole – zeskanuj kod QR z kuponu i wyszukaj “Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych” albo “Szkoła Branżowa w Zespole Szkół Ekonomicznych” lub przynieś kupon do szkoły i wrzuć go do specjalnego pudełka (oznaczone kartoniki znajdziecie na parterze, pierwszym piętrze i w Bibliotece)

TALENCIAKI będzie można wymienić na super nagrody. Każda szkoła bierze również udział w dodatkowych losowaniach. Akcja trwa do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 13.11.2022, więc trzeba się spieszyć. Sprawdź szybko, czego brakuje w lodówce i wybierz się na spacer do Lidla. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcji, kliknij tutaj: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

Ubezpieczenia-szkolne2

Ubezpieczenie szkolne

Uprzejmie informujemy, że ubezpieczenie młodzieży szkolnej jest ubezpieczeniem dobrowolnym.

Poniżej przedstawiony link towarzystwa ubezpieczeniowego TUZ Ubezpieczenia proponuje model zawierania umowy ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej bezpośrednio przez rodzica/opiekuna prawnego.

Ubezpieczenie jest sprawą indywidualną, może być zawarte poza propozycją zawartą w niniejszej informacji. W przypadku uczniów technikum, odbywających w tym roku czterotygodniową praktykę, jakiekolwiek ubezpieczenie jest niezbędne.

1.     Należy kliknąć poniższy link:

https://tuz.pl/ubezpieczenia-szkolne/?kod=SAU2022/SZK0047785

2.     Wybieramy datę ubezpieczenia „1. 10. 2022” (poprzednia polisa szkolna ważna jest do końca września);

3.     Wybieramy kafelek „Szkoły Licealne i Studenci”;

4.     Następnie z wyświetlonych poniżej wariantów wybieramy odpowiadający nam (uwaga na wariant zasugerowany przez ubezpieczyciela, gdyż nie zawsze będzie zgadzał się z tym który nas interesuje);

5.     Uzupełniamy dane, podsumowujemy, płacimy.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

Dzień z wychowawcą

W piątek, 2. września, w godzinach od 9:00 do 11:00 odbywają się zajęcia z wychowawcą. Wykaz sal wg harmonogramu na załączonej grafice.

Skip to content